full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Honda NSX на Pikes Peak!

Honda (односно Acura, брендот под кој новиот супер-автомобил ќе се продава во САД) имаше свое деби на легендарниот Pikes Peak!

Можеме само да ве оставиме да уживате во звуците на V6 моторот низ вкупно 156-те свиоци на Pikes Peak!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.