full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Audi го тестира новиот Q7 во Намибија!

Германскиот бренд реши во Намибија да ги прави финалните тестирања на новата генерација на популарниот SUV. Големиот Q7 треба наскоро да се појави на пазарот – погледнете како изгледаше неговото тестирање на африканскиот континент!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.