full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Марија Шарапова и Porsche 911 Turbo S!

Руската тенисерка е бренд амбасадор на Porsche, па сосема е логично да се појави видео во кое Марија Шарапова ќе има улога покрај некој модел на германскиот бренд!

Секако, мора да им честитаме и на луѓето од Porsche кои го одбрале вистинскиот модел со кој се појавува Шарапова – зборуваме за 911 Turbo S кој има на располагање цели 560 коњски сили и стигнува „до стотка“ за 3.1 секунда! Шарапова зборува за мотивацијата за успех- погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.