Утринска Гимнастика: Круг околу Fiorano со Kimi Raikkonen! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Круг околу Fiorano со Kimi Raikkonen!

Некои луѓе имаат навистина многу среќа – а меѓу тие луѓе се вбројува и колегата од Auto Express кој имаше несекојдневна можност да седне на совозачкото седиште на Ferrari F12 додека со супер-автомобилот управува Kimi Raikkonen!

Kimi Raikkonen, Ferrari F12, V12, 740 коњски сили. Навистина нема потреба од многу повеќе објаснување.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.