full screen background image
Search

Неделно кино: По најмалиот, Smart ќе го прави најголемиот градски автомобил на сите времиња!

Малиот Smart ForTwo е вистински градски автомобил – компактен, практичен и економичен. Но челниците на Smart решиле дека е време да направат револуција во својата филозофија!

Преку две видеа Smart ја најавува следната, трета генерација на Smart ForTwo. Премиерата е закажана за 16ти Јули! Што мислите вие за концептот?Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.