Утринска Гимнастика: Aston Martin зборува за уметноста во The Art of Vanquish – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Aston Martin зборува за уметноста во The Art of Vanquish

Секое утро кое го започнуваме со Aston Martin е одлично утро!

Во најновото промотивно видео за Aston Martin Vanquish, компанијата повторно го истакнува фактот дека нивните возила се еден чекор погоре кога станува збор за стилот во однос на другите производители. Луксузот е на самиот врв а автомобилите се толку убави, што едноставно не можеме да престанеме да ги гледаме. Погледнете и уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.