Утринска Гимнастика: Екстремниот SEAT симулатор! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Екстремниот SEAT симулатор!

Како и сите други, и ние со нетрпение го очекуваме новиот Seat Leon Cupra – но неколку среќници имаа можност да го откријат новиот екстремен Seat на навистина уникатен начин!

Замислете дека Seat ве повикува да го искусите новиот Leon Cupra во симулатор – но замислете и дека ви подготвиле вистинско изненадување!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.