Утринска Гимнастика: Lexus и Netasha Bernard ви го претставуваат новиот Lexus RC F – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Lexus и Netasha Bernard ви го претставуваат новиот Lexus RC F

Од една страна го имате новиот Lexus RC F, од друга моделот Netasha Bernard. Одличен начин да го започнете денот!

Како што и самите луѓе од Lexus пишуваат – колку помалку време поминете во читањето на овој опис, толку побрзо ќе почнете да го гледате видеото. Доволно кажавме – уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.