AMG ни ги честита Новогодишните и Божиќните празници! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

AMG ни ги честита Новогодишните и Божиќните празници!

Погледнете како AMG-дивизијата на Mercedes-Benz ни ги честита Новогодишните и Божиќните празници благодарение на освежувачкото влијание кое го имаат 360 коњски сили!

Празниците се време кога семејството треба да биде заедно, и токму за тоа зборува AMG-дивизијата во оваа новогодишна честита. Погледнете!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.