Утринска Гимнастика: Giancarlo Fisichella зад воланот на Alfa Romeo 4C! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Giancarlo Fisichella зад воланот на Alfa Romeo 4C!

Кога сакате да ги истакнете талентите на едно спортско возило, постои ли подобар тест возач од Formula 1 возач?

Возачот на Scuderia Ferrari ја имаше можноста да ги провери и дознае способностите на Alfa Romeo 4C на патеката Balocco. Тој ги пофали можностите на 4C и го опиша автомобилот како  „безгрешен“ и „фантастичен“. Погледнете како помина неговото тест-возење!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.