Изненадување за 50-милионитиот купувач на Toyota во Америка! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Изненадување за 50-милионитиот купувач на Toyota во Америка!

Сите сакаме изненадувања, но изненадувањето кое Toyota му го приреди на Michael Dee, полицаецот од Њу Јорк е навистина несекојдневно.

Полицаецот Мајк е 50-милионитиот купувач на Toyota во Соединетите Американски Држави, па по повод тој јубилеј, тој доби посета од Bill Fey, одговорниот за продажба на Toyota во Америка, кој му даде неколку вредни подароци. Плус, изразот на лицето на малиот син на Мајк е бесценет.

Погледнете како тоа изгледало!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.