Утринска Гимнастика: Renault ја објаснува филозофијата позади новиот Twin’Run концепт! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Renault ја објаснува филозофијата позади новиот Twin’Run концепт!

Францускиот производител зборува за логиката и мотивацијата која се крие позади еден од најневеројатните концепти во светот.

Мораме да му подадеме рака на Renault – не само за експертизата која се крие позади електричните автомобили – туку и за храброста која е потребна за да се направи еден ваков концепт.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.