Утринска Гимнастика: 50 години McLaren! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: 50 години McLaren!

Годинава McLaren Racing тимот го слави својот 50-ти роденден, а промоцијата на нивниот нов F1 болид беше одлична можност да го започнат прославувањето!
Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.