Галерија: Новиот Citroen DS3 Cabrio! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Галерија: Новиот Citroen DS3 Cabrio!

Citroen неодамна официјално го објави новиот DS3 Cabrio, а денес ви пренесуваме една голема галерија од отворената верзија на DS3!

Новиот DS3 Cabrio веќе ги привлекува погледите на постоечките и потенцијалните нови купувачи. Ние се надеваме дека наскоро ќе го видиме и во Македонија!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.