CARclub го прослави првиот роденден! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

CARclub го прослави првиот роденден!

Во петокот вечер, CARclub скромно го прослави својот прв роденден! Членовите кои дојдоа од многу градови низ Македонија направија одлична атмосфера, и забавата нема набргу да ја заборават!

80-тина расположени луѓе ни ја направија честта да ни се придружат и да ни помогнат да направиме одлична забава. Тие што пропуштија, можат само да ни завидуваат! Ние уште еднаш ќе им се заблагодариме на сите кои дојдоа, од многу градови низ Македонија – Охрид, Виница, Струмица, Гостивар, Битола.. Ако сакате, можете да се придружите на дискусијата за прославата и да видите уште повеќе фотографии на нашиот форум.

Мораме да им се заблагодариме и на домаќините од Гран Клуб, кои не примија со широко отворени раце и ни обезбедија навистина одлично место за дружење, како и DJ Game Over кој се погрижи да имаме добра музика во текот на целата вечер!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.