xiaomi – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

Xiaomi го претстави својот прв автомобил, спортскиот седан SU7

Првенецот на Xiaomi забрзува до 100 км/ч за помалку од три секунди, а со едно полнење ќе може да...