Започнува гласањето за наградите Златно Тркало! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Започнува гласањето за наградите Златно Тркало!

Денес официјално започнува гласањето за наградите Златно Тркало 2021 – дајте го и вие својот глас во четирите категории!

Од денес, па сè до 14-ти Март ќе трае гласањето за овогодинешните награди Златно Тркало. Во соработка со македонските импортери на возила ги одбравме кандидатите, а сега нашата публика ќе ги избере фаворитите.

Оваа година можете да го одберете својот фаворит во секоја од четирите категории:

Минатата година беа дадени преку 13.000 гласови, а заедно со колегите од Автоплус, CarsByVik и RPM.mk се надеваме дека оваа година ќе ја надминеме оваа бројка. Гласајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.