Посетете го Auto Show настанот во Скопје Сити Мол – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Посетете го Auto Show настанот во Скопје Сити Мол

Денес започна Auto Show настанот во Скопје Сити Мол – а ние ви пренесуваме само дел од атмосферата низ неколку фотографии.

Како што веќе објавивме, Ауто Шоу-то во Сити Мол има цел да послужи како своевиден времеплов обединувајќи го минатото преку најстарите автентични олдтајмери, сегашноста – преку актуелната комерцијална понуда на автомобили и секако иднината која треба да биде електрична. На надворешниот простор околу Сити Мол ќе можете да видете интересни олдтајмери, но и нови автомобили, електрични автомобили и многу, многу повеќе.

Во меѓувреме, погледенете ја галеријата.Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.