Утринска Гимнастика: Тркачка акција на Nurburgring! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Тркачка акција на Nurburgring!

Ајде да го започнеме денот со одлично тркање на Nurburging – a во главната улога е Mercedes-AMG GT R!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.