Утринска Гимнастика: Приказната позади Peugeot 108! – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Приказната позади Peugeot 108!

Малиот урбан хечбек нa Peugeot беше претставен пред само неколку дена и веќе го привлече вниманието на купувачите. Погледнете што имаат за него да кажат неговите дизајнери!

108 ќе понуди навистина многу во поглед на персонализација и индивидуализација на автомобилот. Купувачите ќе можат да изберат помеѓу многу различни бои, комбинации на материјали и други можности за персонализација. Погледнете го краткото видео и дознајте малку повеќе за приказната позади новиот Peugeot 108!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.