Утринска Гимнастика: Раѓањето на Aston Martin CC100 Speedster – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Раѓањето на Aston Martin CC100 Speedster

Веќе ги објавивме најважните детали за новиот CC100 Speedster со кој Aston Martin ја прославува својата сто-годишнина. Утрово ви препорачуваме да го започнете со едно одлично видео за новиот концепт.

CC100 Speedster е моделот со кој британскиот луксузен бренд ја прославува својата сто-годишнина. Веќе еден век Aston Martin го разубавува нашиот свет со своите прекрасни автомобили. Навистина, секој Aston Martin го заслужува нашето внимание. Ве уверуваме, следните неколку минути ќе ве остават без здив. Уживајте!Алфа и Омега на CARclub. Играчките остануваат, само стануваат поскапи.