qoros – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Кинескиот Qoros го најавува новиот хечбек, кој ќе се вика едноставно 3!

Кинескиот производител со Израелски партнери ја проширува својата гама – она што денес...

Qoros 3 е првиот Кинески автомобил со пет ѕвездички на Euro NCAP!

Кинеските возила се редовна тема на исмејување кај нашите возачи, но конечно еден Кинески...