hongqi – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

Hongqi L-Concept – луксузна Кинеска лимузина без волан, но со… Лустер?

Кога станува збор за луксуз, брендот Hongqi е знаменосец во кинеската автомобилска индустрија,...