gaz – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

ПАНОРАМА: GAZ Gazelle Business Double Cab 4×4 е робустен и издржлив соработник

Комбинацијата од шест седишта, погон на сите четири тркала, огромна носивост и издржлив...