g-power – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

G-Power го засили BMW M8 на 840 и 900 коњски сили

BMW М8 е најсилниот гранд турер на Баварската компанија, но G-Power покажа дека постои простор за...