De Tomaso – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

De Tomaso се враќа со спектакуларниот суперавтомобил кој се вика P72

Компанијата De Tomaso е официјално реоживеана, токму за 60 годишнината од лансирањето на брендот,...