datsun – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Datsun mi-DO претставен во Русија, ќе биде Nissan-овата алтернатива на Dacia!

Брендот Datsun е во срцата на многу вљубеници во автомобилите, а неодамнешното воскреснување...