chrysler – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

КОНЦЕПТ: Chrysler Portal – хај-тек електричен миниван!

Американскиот Chrysler подготви изненадување за овогодинешниот CES, и тоа во форма на хај-тек...