caterham – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ:

Caterham ги покажа најновите Seven 485 и Seven 485 CSR

Последното и конечно издание на Seven 485 користи 2-литарски четирицилиндричен Ford Duratec мотор со...