avtovaz – CARclub.mk | #1 за Автомобилите full screen background image
Search

ТАГ: ,

Renault излегува од Русија и го продава уделот во AVTOVAZ

Групацијата Renault потпиша договор за продажба на Renault Rusija и контролниот удел во рускиот...