full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

Тјунирано Lamborghini Gallardo со 1,500 кс достигна 405 км/ч

Кога станува збор за брзински рекорд, силата е...

Официјално: Opel Astra Sedan

Покрај хечбек верзијата со пет врати,...

Vorsteiner стајлинг пакет за Ferrari 458 Italia

За повеќето луѓе, Ferrari 458 Italia е совршена така како...

2012 Honda Civic Sedan

Honda само што ги објави првите информации и слики...

Утринска Гимнастика: BMW Zagato Coupe

Ако денот по утрото се познава, тогаш ова ќе биде...

Kia Soul – Топлес!

KIA претстави една интересна верзија на својот...

Volkswagen Scirocco GTS

Во чест на втората генерација на Scirocco GTS од пред 30...

Audi S5 Coupe by Eibach!

Eibach – познатата команија за пружини а и...

Нови цени на горивата – поефтинeа бензинот и дизелот!

Според Регулаторната Комисија за Енергетика,...

Skoda Yeti Etape Concept by BT Design

На саемот во Leipzig, BT Design го претставија својот...

Утринска Гимнастика: Историјата на AMG

AMG претставува вистинска икона кога се во...

Mazda MX-5 Yusho Prototype со 237 коњски сили

Mazda ги изненади посетителите на...

Видео: MINI – Светски рекордер во паралелно паркирање!

Каскадерот од Кина, Han Yue постави нов светски...

Освежен Chevrolet Cruze

Chevrolet одлучи да го подобри Cruze, како визуелно така...