full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

Официјално: Opel Adam – Модерен Градски Малишан

Ова е Opel Adam, автомобил од А-сегментот со многу...

Панорама: Opel Astra OPC – Најбрзата Astra досега!

Започна продажбата на најмоќната Astra која може...

Ken Block и Сан Франциско = GYMKHANA 5!

Како што претходно споменавме, на 9-ти Јули DC Shoes...

Голем интерес за Bentley EXP 9 F SUV

Концептот EXP 9 F SUV на Bentley ги освои срцата на...

Mercedes-Benz CLS AMG Shooting Brake

По презентацијата на CLS Shooting Brake, денес ги имаме и...

Уште едно освежување за Mazda MX-5

Mazda го објави второто подмладување за роудстерот...

Прикажан новиот Fiat 500X

Ова е новиот Fiat 500X, кој ќе започне со продажба при...

Замената на BMW X1 доаѓа во 2015

BMW-овиот кросовер X1 се покажа многу успешен на...

Презентација на KIA Optima во Македонија!

Пред само неколку часа, и официјално беше...

Honda Mugen CR-Z GT подготвена за тркачките патеки!

Беше само прашање на време кога ќе видиме...

Започна производството на Fiat 500L

Вчера официјално започна производството на 500L...

BMW 235i Coupe

BMW идната година ќе ја претстави новата...

Nissan GT-R со 1000 кс by Switzer

Овие денови, модификувањето на Nissan-овиот...

Почина Sergio Pininfarina

Sergio Pininfarina, еден од легендите на Италијанскиот...