full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

Прикажан новиот Fiat 500X

Ова е новиот Fiat 500X, кој ќе започне со продажба при...

Замената на BMW X1 доаѓа во 2015

BMW-овиот кросовер X1 се покажа многу успешен на...

Презентација на KIA Optima во Македонија!

Пред само неколку часа, и официјално беше...

Honda Mugen CR-Z GT подготвена за тркачките патеки!

Беше само прашање на време кога ќе видиме...

Започна производството на Fiat 500L

Вчера официјално започна производството на 500L...

BMW 235i Coupe

BMW идната година ќе ја претстави новата...

Nissan GT-R со 1000 кс by Switzer

Овие денови, модификувањето на Nissan-овиот...

Почина Sergio Pininfarina

Sergio Pininfarina, еден од легендите на Италијанскиот...

Официјално: 2012 Renault Clio

Renault ја откри четвртата генерација на Clio, пред...

Euroimpex со уште една нова локација!

Импортерот на Peugeot за Македонија – Еуроимпекс...

McLaren 12C Spider – Адреналин под отворено небо!

McLaren MP4-12C ја доби својата изведба со подвижен...

Премиера: Dacia Dokker – Мега Галерија

Dacia претстави нови детали околу нејзиниот нов...

Volkswagen Polo BlueGT – компромис помеѓу динамика и економија

Volkswagen објави нови детали за Polo BlueGT, пред неговото...

Puritalia 427 – Американски мускули со Италијански дизајн

Puritalia конечно го претставија нивниот роудстер 427,...