full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Новитети

Alfa Romeo Disco Volante

Заедно со производителот на лимитирани серии Touring Superleggera, Alfa Romeo ќе го претстави...

Chevrolet Cruze Караван – Заокружување на гамата!

Со караванската изведба на Cruze, Chevrolet ја заокружи гамата на овој популарен модел. Со...

Ferrari F12 Berlinetta – Најмоќното Ferrari на сите времиња!

Како што и најавија, Ferrari денес го претставија наследникот на 599 GTB Fiorano – новото Ferrari се...

Volkswagen Golf GTI Cabriolet – Први официјални фотографии!

Фановите на еден од најдобрите „жешки“ хечбек-возила од годинава ќе можат да уживаат во...

Jaguar XF Sportbrake – Практичен Луксуз!

Вистинските познавачи знаат кои се предностите на едно „караван“ возило, а знаат и што...

Citroen DS3 Racing S. Loeb Limited Edition

Неколку дена пред саемот во Женева, Citroen го прикажа и DS3 Racing S. Loeb Limited Edition кој е своевидна...

Први фотографии од Kia K9!

KIA ги прикажа првите официјални фотографии од нивниот нов луксузен седан – големиот KIA K9!

Први фотографии и видеа од Volvo V40!

Новиот натпреварувач на Volvo во класата на луксузни компактни хечбекови е пред нас. Дали го...

Citroen DS4 Racing – Нов урбан тркач!

Утринава Citroen го прикажа новиот DS4 Racing! Судејќи по одличниот DS3R, најавите за 1.6-литарски...

И Fiat групацијата подготвена за Женева

Како што се доближува стартот на авто-салонот во Женева, гледаме дека сите производители се...

Протекоа фотографии од новата генерација Audi A3!

Неколку фотографии кои целосно го покажуваат дизајнот на новиот Audi A3 „протекоа“ на...

Претставен Mercedes Benz SL63 AMG!

Врвниот модел од SL-класата на Mercedes Benz може да се пофали со 5.5-литарски, твин-турбо V8 мотор со...

Maserati Granturismo Sport – 460 коњски сили во прекрасно, Италијанско пакување!

Maserati е еден од оние подзаборавените, и често игнорирани брендови. Но реалноста е дека тоа не...

Освежен Aston Martin V8 Vantage!

Секогаш кога треба да напишеме нешто за Aston Martin имаме насмевка од уво до уво!