full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Новитети

Ferrari 458 Italia Special Edition

Ferrari ја прослави 20 годишнината од нивната прва продажба на Кинескиот пазар со претставување...

Официјално: Porsche Cayenne GTS

Пред само неколку минути, Porsche ја престави новата верзија на Cayenne со ознаката GTS, а таа може да...

45 Години AMG прославени со Special Edition SL

Mercedes-Benz на саемот во Њу Јорк ја претстави лимитираната верзија на популарниот SL по повод...

Новиот SRT Viper – Мега Галерија и Видео!

Откако вчера први ви ги пренесовме податоците за новото купе на SRT, денес ви носиме уште една...

Официјално: Новиот 2013 SRT Viper!

Благодарение на колегите од Autoweek ги имаме официјалните податоци за новиот Viper – a тие се...

Пред-премиера: Fisker Atlantic

Fisker го покажа својот втор модел, кој ќе се продава покрај постоечкиот модел Karma. Официјално...

Освежен Mercedes GL

Неколку дена пред неговата официјална презентација во Њу Јорк, Mercedes-Benz го претстави...

Subaru претстави технологија за автоматско перење на возила!

Замислете дека само што сте се вратиле од возење низ вашата фарма, каде што ги чувате вашите...

Dodge Challenger Rallye Redline

Денес ни тргна со Американските „Мускулести“ возила, па продолжуваме со Dodge Challenger Rallye Redline!

Фејслифт за KIA Sorento

Освежената верзија на Sorento доаѓа со нови браници, нови бои и нови тркала, и сигурно ќе ја...

ГЛАСИНИ: Каков ќе биде новиот Golf GTI?

Иако сеуште е рано да зборуваме за тоа како ќе изгледа новиот Golf GTI, добро информираните веќе...

Освежен Mercedes GLK!

Освежениот GLK на Mercedes-Benz е подготвен да се бори со конкуренцијата, а неговите атрибути се...

Новиот Civic достапен во Македонија!

Новиот Honda Civic е достапен и во Македонија, а цените се движат од 15.990 евра за верзијата со мотор...

Премиера на новата BMW Серија 3 во Македонија!

Новата Серија 3 на BMW ја доживеа својата Македонска премиера, и од првиот момент ги привлече...