full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Новитети

Пред-премиера: Fisker Atlantic

Fisker го покажа својот втор модел, кој ќе се продава покрај постоечкиот модел Karma. Официјално...

Освежен Mercedes GL

Неколку дена пред неговата официјална презентација во Њу Јорк, Mercedes-Benz го претстави...

Subaru претстави технологија за автоматско перење на возила!

Замислете дека само што сте се вратиле од возење низ вашата фарма, каде што ги чувате вашите...

Dodge Challenger Rallye Redline

Денес ни тргна со Американските „Мускулести“ возила, па продолжуваме со Dodge Challenger Rallye Redline!

Фејслифт за KIA Sorento

Освежената верзија на Sorento доаѓа со нови браници, нови бои и нови тркала, и сигурно ќе ја...

ГЛАСИНИ: Каков ќе биде новиот Golf GTI?

Иако сеуште е рано да зборуваме за тоа како ќе изгледа новиот Golf GTI, добро информираните веќе...

Освежен Mercedes GLK!

Освежениот GLK на Mercedes-Benz е подготвен да се бори со конкуренцијата, а неговите атрибути се...

Новиот Civic достапен во Македонија!

Новиот Honda Civic е достапен и во Македонија, а цените се движат од 15.990 евра за верзијата со мотор...

Премиера на новата BMW Серија 3 во Македонија!

Новата Серија 3 на BMW ја доживеа својата Македонска премиера, и од првиот момент ги привлече...

Mercedes Benz SL65 AMG – V12 Симфонија!

На самиот врв во понудата на новата SL класа на Mercedes-Benz се наоѓа SL65 AMG, кој доаѓа со моќен bi-turbo...

Renault Clio RS Red Bull RB7

Со цел да го промовира тркачкото педигре на Renault, нивната Renaultsport дивизија го претстави...

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse – Без зборови!

Bugatti Veyron Grand Sport Vitesse ја имаше својата премиера во Женева, и како и секогаш кога зборуваме за...

Opel Astra OPC во Женева

Свое место во Женева имаше и Opel Astra OPC, еден од најсилните адути на Opel во борбата за опстанок...

Mercedes Benz A-Class – Официјални податоци и фотографии!

Пред неколку дена „протекоа“ фотографии од новата A-класа на Mercedes-Benz. Денес ги пренесуваме...