full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Новитети

BMW ја освежи својата најголема лимузина – Series 7!

BMW ги објави деталите и фотографиите од освежената Серија 7!

Први официјални фотографии од новата Mazda 6

После неколку “teaser” видеа и фотографии на кои неможевме ништо да видиме, Mazda одлучи...

Peugeot iOn Cargo

Електричниот автомобил на Peugeot, iOn доби своја товарна верзија.

Први дигитални рендери од 2014 Kia Cerato

Kia објави две дигитални илустрации од наследникот на компактниот седан Cerato, позициониран...

Со следната генерација на BMW Серија 7 доаѓа и M770i xDrive

Следната генерација на BMW серија 7, најверојатно ќе добие и свое М издание под ознаката М770i...

Освежен Европскиот Hyundai Genesis Coupe!

Hyundai уште во Октомври ја прикажа освежената верзија на Genesis Coupe за Американскиот пазар, а сега...

Volkswagen California Special

VW со крато прес известување и неколку слики ја најави новата специјална верзија на T5 California.

Премиера: Новиот 2013 Honda CR-V за Европски Пазар

Honda го откри новиот CR-V за Европскиот пазар, цели осум месеци по претставувањето на...

Сите податоци за новиот SEAT Leon!

Seat објави нови фотографии, технички детали но и целосно промотивно видео за новиот Leon!

Aspid GT-21 Invictus – Шпански Предатор

Шпанскиот автомобилски производител, Aspid го претстави нивниот втор спортски модел...

Претставен новиот Nissan Note

Nissan ја претстави новата втора генерација моделот Note, пред неговото лансирање во Септември.

Ви го претставуваме новиот SEAT Leon!

Официјалните фотографии од новиот Seat Leon се појавија на интернет, покажувајќи ги...

Hyundai Zombie Survival Machine – Дали сте подготвени за апокалипсата?

Ако ја гледате серијата “The Walking Dead” тогаш сигурно знаете за што се работи, а ако не –...

Премиера: 2013 Aston Martin V12 Vantage Roadster

Aston Martin официјално го претстави новиот V12 Vantage Roadster, три години по претставувањето на V12 Vantage...