full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Новитети

Ммммм, неодоливо!

Зошто сите сакаат MINI? Не е баш евтино, ниту пак е премногу практично, но сепак сите го...

Промовирани моделите на Great Wall во Македонија!

Пред само еден час беа промовирани моделите на Кинескиот бренд Great Wall во Македонија, кои со...

BMW Performance – Добредојдовте, M550d, X5 M50d и X6 M50d – Дизел М возила!

По долгото претставување, BMW денес конечно ги претстави новите модели на M-дивизијата, кои,...

up, up and away!

Неодамна беше објавена веста за практичната петвратна верзија и за спортската GT варијанта...

Претставен Volkswagen Up! со пет врати!

Малиот Volkswagen Up! сега е достапен и во верзија со пет врати – се зголемува практичноста, а...

MINI Baker Street & Mini Bayswater – Во чест на Олимписките игри!

Во чест на Олимписките игри кои годинава ќе се одржуваат во Лондон, MINI најави две специјални...

Dacia Lodgy – Романски Renault Scenic?

Моделите со популарни цени се покажуваат како успешни на сите пазари на кои се појавуваат,...

Панорама: Фејслифтираниот Volkswagen Passat CC

Со очекуваниот фејслифт на Passat CC, Volkswagen го освежи популарниот модел од уникатната купе-седан...

Kia Cee’d – Уште фотографии!

Пред неколку денови видовме само една фотографија од втората генерација на Kia Cee’d. Сега...

Освежена и Seat Ibiza!

Претставникот на Шпанската рака на Volkswagen го доби своето „средновечно“ освежување....

Mokka-чино, ќе ве молам!

Поради тоа што трендовите наложија интензивно појавување на SUV автомобили во било која...

Премиера: 2013 Porsche Boxster

Алуминиумската каросерија и освежените, модерни мотори се најважните карактеристики на...

Прва официјална фотографија од новата Kia Cee’d!

Се појави првата официјална фотографија од новиот конкурент на Kia во компактната класа –...

Code 130R RWD и Tru 140S FWD концепти на Chevrolet!

Во Детроит за NAIAS, Chevrolet ги прикажа нивните спортски концепти за иднината – Code 130R и Tru 140S!