full screen background image
Search

ПРЕБАРУВАЊЕ: Gymkhana

Утринска Гимнастика: Тревис Пастрана ја превзема Gymkhana!

Hoonigan објавија ново Gymkhana видео во кое главната улога зад воланот ја презема Тревис Пастрана...

Ноќно Кино: Ken Block’s GYMKHANA TEN

Супер-талентираниот Ken Block напаѓа неколку различни градови и локации во неколку различни...

Утринска Гимнастика: Роденденска Gymkhana за 40-годишнината на Ford Romania!

Романскиот оддел на производителот Ford реши да создаде Gymkhana видео со кое ќе ја прослави...

Вечерно Кино: Ken Block’s Gymkhana 9 – Raw Industrial Playground

Налудничавиот Ken Block тукушто го објави најновиот дел од Gymkhana серијалот – а овој пат покрај...

Утринска Гимнастика: Ken Block’s Gymkhana 8: Ultimate Exotic Playground

Новата Gymkhana на легенарниот Ken Block нè носи во Дубаи. Навистина нема потреба многу повеќе да...

Попладневно кино: Ken Block’s Gymkhana 7 – Wild in the streets of LA!

Ken Block повторно напаѓа – налудничавиот возач седна зад воланот на Ford Mustang од 1968-ма година со...

Вечерно Кино: Фудбал против Gymkhana!

Кен Блок и Нејмар Џуниор ги спротивставија вештините за да создадат видео со имресивни...

Утринска Гимнастика: SIZE MATTERS 2 – Една поинаква Gymkhana!

Сите сакаме возбудливи Gymkhana видеа, но ова што сега ќе го видите е навистина нешто ново – a...

Вечерно Кино: Gymkhana 6 од друг агол!

Кен Блок и GoPro објавија ново видео од шесттата Gymkhana атракција, подеднакво импресивно како и...

Понеделничко Кино: Gymkhana 6

Need for Speed и Кен Блок ни го презентираат најновото, шестто по ред видео исполнето со извонредни...

Утринска Гимнастика: BMW Gymkhana во префинет стил

Баварскиот бренд објави интересно промотивно видео кое прикажува колку добар може да биде и...

Утринска Гимнастика: Малку поинаква Gymkhana!

Луѓето влечат инспирација од многу нешта, а еден креативен возач на картинг извлекол...

Неделно кино: Uphill Gymkhana со Toyota Supra Twin Turbo!

Легендарната Toyota Supra, прекрасни пејсажи и лудо возење. Што друго да кажеме?

Утринска Гимнастика: Gymkhana Дрифт битка помеѓу автомобил и авион

Германскиот производител на алуминиумски фелни Dotz во соработка со компанијата за камери GoPro...