Comments Off on Brabus 800 прикажан во Дубаи!

Brabus 800 прикажан во Дубаи!

Brabus не е познат по своите скромни бројки, па така е и сега – 800 коњски сили, 1100 нм, 3.9 секунди и 350 километри на

12 Ноември, 2011 Новитети
Comments Off on Добредојдовте на нашиот портал!

Добредојдовте на нашиот портал!

Една година, 840 членови, 1600 теми и 110000 мислења подоцна, пораснавме! Огромна чест ни е да Ви го претставиме нашиот нов портал и да ве

11 Ноември, 2011 CARclub Новости
Comments Off on Најдобри патишта за возење – Козјак со SEAT LEON Cupra R!

Најдобри патишта за возење – Козјак со SEAT LEON Cupra R!

Ја имавме привилегијата да го повозиме Seat Leon Cupra R и решивме со него да ја започнеме потрагата по најдобрите патишта за возење во Македонија.

11 Ноември, 2011 Тестови
Comments Off on Porsche 911 Carrera 4S

Porsche 911 Carrera 4S

Имавме шанса да се дружиме со еден прекрасен автомобил – Porsche 911 Carrera 4S. Одличен автомобил кој го заслужува нашето (и ваше внимание), па ви

11 Ноември, 2011 Галерии
Comments Off on Small Sports EV & AC-X – Honda на салонот во Токио!

Small Sports EV & AC-X – Honda на салонот во Токио!

Honda со два нови концепти во Токио – спортскиот Small Sports EV како и хибридниот AC-X концепт!

10 Ноември, 2011 Концепти
Comments Off on Volvo P1800 – Шведски заводник!

Volvo P1800 – Шведски заводник!

Запрашајте се себеси – на што прво помислувате кога ќе помислите на Volvo? Скоро со сигурност ќе помислите на безбедните кутии за чевли на тркала

10 Ноември, 2011 Времеплов
Comments Off on Suzuki Regina – Адут на Јапонците за авто-салонот во Токио

Suzuki Regina – Адут на Јапонците за авто-салонот во Токио

На претстојниот авто-салон во Токио, Suzuki ќе претстави неколку концепти, а најинтересниот од нив е минијатурната Regina

10 Ноември, 2011 Концепти
Comments Off on Премиера на BMW 1-Series во Македонија!

Премиера на BMW 1-Series во Македонија!

За чудо, во живо не изгледа толку лошо како на официјалните фотографии, ама тешко дека ќе може да освои некои награди за убавина

10 Ноември, 2011 Новитети
Comments Off on Претставена новата Серија 3 на BMW!

Претставена новата Серија 3 на BMW!

BMW денес ја претстави најновата, шеста генерација од својот најпопуларен модел – Серијата 3!

10 Ноември, 2011 Новитети
Горе © 2011 - 2016 CARclub.mk - Сите права задржани. Developed by evolutive.mk