full screen background image
Search

НАЈНОВИ ТЕСТОВИ

ШТО ИМА НОВО?

Citroën ги претстави новите компактни седани C4 L и C-Elysée

Citroën претстави два нови модели C-Elysée и C4 L,...

Официјално: Aston Martin Vanquish

Веќе долго се зборува за наследникот на...

Novitec Rosso третман за Ferrari FF

Novitec Rosso само што го објавија нивниот нов пакет за...

Наредниот Ford Focus RS ќе има 330 КС

Ford објави нови информации за следната трета...

Официјално: Skoda Rapid

Skoda денес официјално претстави две нови...

Mitsubishi Outlander Plug-In Hybrid во Париз!

Mitsubishi на Салонот во Женева ја прикажа новата...

Seat @Mii Edition!

Шпанската верзија на VW Up!, Seat Mii добива нова...

Нови цени на горивата – бензинот и дизелот поевтини!

Регулаторната Комисија за Енергетика на...

KIA Sorento – први официјални фотографии!

После големиот број шпионси фотографии и...

Аudi доминираше на 24 часа Ле Ман

По единаесетти пат во последните 12 години, Audi прв...

Видео: Како се произведува BMW Серија 3

Секогаш ни било интересно кога сме можеле да...

Volvo S60 Polestar Performance Concept – Супербрз Скандинавец!

Вчера Volvo во Шведска го претстави долго...

Smart ForTwo Iceshine Edition

Smart можеби не ја зголемува понудата на...

Се појавија првите официјални фотографии од 2012 Seat Toledo

Беше само прашање на време кога ќе биде...