Browsing Category

Видео

0

Вечерно Кино: Ken Block и Toyo Tires ја претставуваат Climbkhana!

Земете го Ken Block, дајте му го неговиот Hoonicorn Ford Mustang со погон на сите четири тркала и 1400 коњски сили, монтирајте Toyo пневматици и

Септември 25, 2017 Видео
0

Утринска Гимнастика: Возење со Porsche на планинскиот премин Stelvio!

Ова утро го започнуваме со видео од прекрасните патишта на Италијанските Алпи, извозени од неколку модели на спортскиот Германски бренд

Септември 20, 2017 Видео
0

Утринска Гимнастика: Новиот Ferrari Portofino e подготвен за авантура!

Ferrari објави видео од новиот Portofino, кој ќе го замени моделот California T и се стреми да биде крал во GT сегментот

Септември 19, 2017 Видео
Comments Off on Утринска Гимнастика: Драг трка меѓу Range Rover Sport SVR и Caterham Seven 360 R!

Утринска Гимнастика: Драг трка меѓу Range Rover Sport SVR и Caterham Seven 360 R!

Магазинот EVO сними една несекојдневна драг споредба помеѓу тежок SUV со многу сила и мал роудстер со многу мала маса и доволно коњски сили под

Септември 06, 2017 Видео
Comments Off on Вечерно Кино: Возачите на Ferrari F1 тимот зад управувачот на Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Вечерно Кино: Возачите на Ferrari F1 тимот зад управувачот на Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio

Погледнете како изгледа кога Sebastian Vettel, Kimi Raikkonen и Antonio Giovinazzi ќе седнат зад воланот на три примероци на Giulia Quadrifoglio!

Септември 04, 2017 Видео
Comments Off on Volvo го најавува новиот XC40 и ја потенцира неговата безбедност

Volvo го најавува новиот XC40 и ја потенцира неговата безбедност

Шведскиот производител ја проширува својата гама на SUV модели – наскоро ќе го претстави новиот

Септември 01, 2017 Видео
Comments Off on Утринска Гимнастика: Новиот BMW i3S против.. Класичен Dodge Charger?

Утринска Гимнастика: Новиот BMW i3S против.. Класичен Dodge Charger?

BMW прашува – дали тивкото е новото гласно

Август 31, 2017 Видео
Comments Off on Утринска Гимнастика: Мега драг трка на најбрзите хот хеч модели!

Утринска Гимнастика: Мега драг трка на најбрзите хот хеч модели!

Магазинот Carwow подготви драг трка на петте најмоќни хот хеч модели кои моментално се нудат на пазарот. Можете ли да погодите кој е најбрз

Август 24, 2017 Видео
Comments Off on Утринска Гимнастика: Ken Block претставува – TERRAKHANA!

Утринска Гимнастика: Ken Block претставува – TERRAKHANA!

Новото видео на налудничавиот Ken Block и неговата екстремна Ford Fiesta ST RX43 е снимано во Јута и ги прикажува теренските способности како на возачот,

Август 23, 2017 Видео
Comments Off on Вечерно Кино: Најновиот трејлер за Baby Driver!

Вечерно Кино: Најновиот трејлер за Baby Driver!

Премиерата на Baby Driver е закажана за оваа седмица, а ние вечерва ви го нудиме возбудливиот трејлер за филомот каде една од главните улоги ја

Август 21, 2017 Видео
Comments Off on Volkswagen открива повеќе детали за новиот T-Roc

Volkswagen открива повеќе детали за новиот T-Roc

Полека но сигурно Volkswagen открива сè повеќе и повеќе детали за новиот компактен кросовер кој ќе се вика T-Roc

Август 16, 2017 Видео
Comments Off on BMW продолжува да го најавува новиот М5!

BMW продолжува да го најавува новиот М5!

Со кратко видео од само неколку секунди, баварскиот производител продолжува да го најавува својот нов супер-седан!

Август 15, 2017 Видео
Comments Off on Утринска Гимнастика: Peugeot 308 GTi против својата тркачка верзија!

Утринска Гимнастика: Peugeot 308 GTi против својата тркачка верзија!

Погледнете како освежениот Peugeot 308 GTi се справува со својата тркачка изведба – и тоа на исклучителната Ascari патека!

Август 10, 2017 Видео
Comments Off on Mercedes-Benz го најавува Mercedes-Maybach 6 Convertible

Mercedes-Benz го најавува Mercedes-Maybach 6 Convertible

Ултра-луксузната дивизија на Mercedes-Benz подготвува нешто за овогодинешниот Pebble Beach – и тоа најверојатно ќе биде Mercedes-Maybach 6 Convertible!

Август 09, 2017 Видео
Горе © 2011 - 2016 CARclub.mk - Сите права задржани. Developed by evolutive.mk