full screen background image
Search

ГЛЕДАТЕ: Тестови

ТЕСТ: Mitsubishi Outlander PHEV – Еколошка технологија од далечниот исток!

Mitsubishi Outlander не ни е непознато возило – веќе добро го познаваме регуларниот модел, но со...

ТЕСТ: Škoda Yeti 2.0 TDI Adventure – Подготвен за секакви авантури!

Урбаниот теренец на Škoda ни е еден од омилените автомобили и навистина уживавме во можноста...

ТЕСТ: Peugeot 308 1.6 HDi Access – Ако не можеш да ги победиш, придружи им се!

Новиот Peugeot 308 е навистина значаен за компанијата – најновата генерација на 308 го задржува...

ТЕСТ: Seat Toledo 1.6 TDI Reference – Повторно пронаоѓање на добро-познатото име!

Seat Toledo стигна до својата четврта генерација, која е навистина големо отстапување од она што...

ТЕСТ: Škoda Octavia RS TDI – Економичен чешки спортист со германски гени и дизелско срце!

Škoda Octavia RS е автомобил кој го буди вниманието на сите автомобилски ентузијасти –...

ТЕСТ: Mercedes Benz C-Class C220 BlueTEC AMG Sport – Вовед во аристократија!

Новата C-Class на Mercedes-Benz се соочува со сериозна конкуренција во сегмент каде навистина многу...

ТЕСТ: Mazda 3 Sedan 1.5 SkyActiv-G Revolution – За оние кои сакаат стил и дизајн, но и повеќе простор!

Седан-изведбата на популарната Mazda 3 се покажа како интересен сопатник кој и покрај помалиот...

ТЕСТ: Mercedes-Benz GLA 200 CDI – Модерен компактен SUV за оние кои бараат нешто различно!

Желбата да се пополни секоја нишка на пазарот и да се привлечат колку што е можно повеќе...

ТУРБО ТЕСТ – Porsche 911 Carrera 3.4 – Остварување на сонот!

Секој човек треба барем еднаш во животот да седне зад воланот на автомобил со моторот на...

ТЕСТ: Volkswagen Golf 1.2 TSI Trendline – Вовед во Golf!

Веќе поминавме неколку стотици километри зад воланот на Volkswagen Golf од седмата генерација, но...

ТЕСТ: Mazda 6 Sport Combi 2.2 Skyactiv-D Challenge – Привлечен и практичен крстосувач!

Малку невообичаено, прво ја возевме караванската изведба на новата и популарна Mazda 6, но...

ТЕСТ: Skoda Rapid Spaceback 1.2 TSI Ambition – Функционалноста пред сè!

Новиот Rapid Spaceback е природна еволуција на успешниот Rapid – хечбек изведбата нуди зголемена...

ТЕСТ: Ford Focus 1.0 EcoBoost Trend – Пријатно изненадување!

Ја имавме можноста да поминеме неколку стотици километри со Ford Focus опремен со 1-литарски Ecoboost...

ТЕСТ: Lexus IS300h F SPORT – Чудо на модерната технологија!

Новиот IS на Јапонскиот луксузен бренд носи многу новитети, многу нова технологија и храбар...