Browsing Category

CARclub Новости

Comments Off on CARclub на 51-то издание на Белградскиот саем за автомобили!

CARclub на 51-то издание на Белградскиот саем за автомобили!

Изминатиов викенд го посетивме овогодишното издание на саемот за автомобили во Белград, кој беше отворен од 22ри до 31ви Март

Април 01, 2013 CARclub Новости
Comments Off on CARclub Ви посакува Среќна Нова Година!

CARclub Ви посакува Среќна Нова Година!

Многу здравје, среќа и успех во новата година ви посакуваме сите ние од CARclub!

Јануари 01, 2013 CARclub Новости
Comments Off on CARclub го прослави вториот роденден!

CARclub го прослави вториот роденден!

Во саботата вечер, со нашите пријатели, редовни посетители но и многуте членови на нашиот форум го прославивме вториот роденден на CARclub.mk!

Ноември 12, 2012 CARclub Новости
Comments Off on CARclub Викенд Опуштање – Навистина одличен настан!

CARclub Викенд Опуштање – Навистина одличен настан!

Викендов организиравме уште еден голем настан, кој го посетија многу вљубеници во автомобилите и ја имаа шансата да се дружат, да ги покажат своите автомобили

Јуни 27, 2012 CARclub Новости
Comments Off on CARclub Викенд Опуштање!

CARclub Викенд Опуштање!

Ќе ни биде задоволство ако денес ни се придружите на најголемиот собир кој досега сме го организирале!

Јуни 24, 2012 CARclub Новости
Comments Off on Одржан уште еден голем собир на CARclub.mk!

Одржан уште еден голем собир на CARclub.mk!

Во неделата, на 6ти Мај се одржа уште еден голем собир на CARclub.mk, каде повеќе од 130-тина автомобили и уште толку вљубеници во автомобилизмот се

Мај 09, 2012 CARclub Новости
Comments Off on CARclub.mk Ви посакува Среќна Нова Година!

CARclub.mk Ви посакува Среќна Нова Година!

Среќна Нова Година, многу здравје, успех, љубов и бензин (и дизел или плин!) ви посакува CARclub.mk!

Декември 31, 2011 CARclub Новости
Comments Off on CARclub го прослави првиот роденден!

CARclub го прослави првиот роденден!

Во петокот вечер, CARclub скромно го прослави својот прв роденден! Членовите кои дојдоа од многу градови низ Македонија направија одлична атмосфера, и забавата нема набргу

Ноември 13, 2011 CARclub Новости
Comments Off on Добредојдовте на нашиот портал!

Добредојдовте на нашиот портал!

Една година, 840 членови, 1600 теми и 110000 мислења подоцна, пораснавме! Огромна чест ни е да Ви го претставиме нашиот нов портал и да ве

Ноември 11, 2011 CARclub Новости
Горе © 2011 - 2018 CARclub.mk - Сите права задржани. Developed by evolutive.mk