full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Уметничката страна на бруталниот Audi RS6 Performance

Колку за потсетување, големиот мега-караван на Audi доаѓа со 605 коњски сили и 750 Nm вртежен момент, и забрзува „до стотка“ за само 3.7 секунди!

Голем, практичен, комфорен и брз мега-караван со 605 коњски сили, и издувен систем од Akrapovic? Зошто да не..Андреја е Алфа и Омега кога станува збор за CARclub. Опседнат со автомобилите, кога не зборува за нив, сонува за денот кога ќе вози кабриолет по Француската ривиера.