full screen background image
Search

Утринска Гимнастика: Кејт Аптон се вози во BMW i8

Згодна девојка и брз автомобил – добитна комбинација!

BMW i8 е безбедносно возило на Formula E шампионатот, а финалето неодамна се одржа во Монтреал – каде згодната Kate Upton имаше можност да се повози во супер-спортскиот баварски хибрид. Погледнете, и уживајте…Андреја е Алфа и Омега кога станува збор за CARclub. Опседнат со автомобилите, кога не зборува за нив, сонува за денот кога ќе вози кабриолет по Француската ривиера.